Naše služby

Je toho mnoho, co vám můžeme nabídnout

Ať už máte zájem o výstavbu dřevostavby na klíč nebo si chcete svůj dům postavit svépomocí, tak jsme tady od toho abychom Vám pomohli. 

Výstavba Dřevostavby na Klíč

Pokud máte zájem o kvalitní nízkoenergetickou nebo pasivní dřevostavbu, tak jste na správném místě. Pomůžeme Vám s návrhem Vaší dřevostavby, protože je vhodné navrhovat dřevostavbu s ohledem na pozemek a místní podmínky, kde bude stát..

Výstavba Dřevostavby Svépomocí s Pomocí - Dřevostavitelský Workshop

Chcete si svůj dům postavit sami ať už jsou Vaše důvody jakékoliv, ale netroufáte si úplně na všechno? Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli. Můžeme Vám třeba postavit dřevěnou konstrukci a vy si můžete dodělat zbytek. Nebo Vám můžeme zhotovit libovolnou část nebo části výstavby a celé to zkombinovat tak jak to potřebujete.

Zachraňujeme Situaci

Stala se Vám ta nepříjemná věc, že již dřevostavbu máte, ale bohužel to nedopadlo úpně dobře, co se týče kvality nebo nemáte dřevostavbu dokončenou? Jsme tady od toho, abychom Vám pomohli i v tomto případě. Nikdy není nic ztraceného a co se může laikovi zdát katastrofické je pro nás věc, se kterou si poradíme.

Nestavíme Pouze Dřevostavby

Slyšeli jste někdy o tzv. ICF? Ne? Tak to jste na správném místě. ICF je zkratka anglického termínu Insulated Concrete Forms - ICF - Izolované Ztracené Bednění. Jedná se o systém polystyrenový tvárnic, které se skládají jako stavebnice, vkládá se do nich ocelové armování a nakonec se to vyleje betonem a vznikne Pasivní stavba se stěnami absolutně bez tepelných mostů a de-facto nezničitelná s neomezenou životností. Pro více infromací nás kontaktujte.

Povedeme Vás - Mentoring

Rozhodli jste si svůj dům postavit sami a nevíte kde začít? S tímto Vám taky můžeme pomoci. A nejde pouze o technické nebo legislativní záležitosti, se kterými Vám samozřejmě poradíme. Stavba domu svépomocí je také obrovská osobní výzva, která se ne vždycky dobře zvládá - je to zkrátka jako ve všem - někdy to jde jako po másle a někdy to drhne. Jsme tady pro Vás, abychom Vám hodili záchranný kruh v případě, že to budete potřebovat.

Stavební Dozor na Dřevostavbě

Pokud chcete stavět dřevostavbu svépomocí nebo Vám jí staví firma a něco se Vám nezdá nebo chcete mít jen klid na duši, že je vše v pořádku, tak Vám můžeme stavbu také dozorovat. Buď třeba jednorázově nebo pravidelně po jednotlivých etapách.

Je toho mnohem víc

Ať už máte v plánu cokoliv kolem stavby domu, tak jsme tady od toho abychom Vám pomohli i v takových případech, kdy jiní nemohou nebo nechtějí, proto nás neváhejte kontaktovat opravdu s čímkoliv, co se třeba jen vzdáleně týká stavby – jsme tu pro Vás!

Co Získáte?

Na prvním místě je vždy kvalita a energetická efektivita!!! To je naše motto, protože v kvalitě a energetické efektivnosti se pak odráží životnost a nemalé finanční úspory. Neutrácejte spoustu peněz za energie na provoz svého domu když nemusíte.

You cannot copy content of this page