workshop

Jaký je smysl našeho workshopu?

Náš workshop není jen o individuální výstavbě domu – je to také o vytváření společenství nadšenců do dřevostaveb, kteří si chtějí opravdu „sáhnout“ na výstavbu Dřevostavby.

Moderní způsob komunitního stavitelství, který představujeme na našem workshopu, nabízí jedinečný přístup k výstavbě domova, který přináší mnoho výhod a radosti.

Ušetřené peníze a maximální kvalita

Stavba vlastního domu je snem většiny lidí, protože ne každému vyhovuje žít celý život v pronajatém domě nebo bytě. V okamžiku, kdy Vás poprvé napadne, že byste chtěli vlastní dům, tak Vás okamžitě taky napadne, jak to financovat a pokud se nechcete nebo nemůžete zadlužit vysokou hypotékou, tak stavba domu pomocí našeho Workshopu je ideální volba. Získáte totiž kvalitní Dřevostavbu se zárukou od mé firmy a za zlomek ceny než při klasické firemní zakázce. 

Workshop na Výstavbu Dřevostavby: Co Očekávat?

Náš workshop je zaměřený na dvě skupiny lidí.

První skupinou jsou lidé, kteří si plánují postavit dřevostavbu svépomocí nebo se jednoduše chtějí podílet na něčem výjimečném a to stavba domu, který bude někomu domovem, skutečně je. 

Druhou skupinou jsou lidé, kteří si chtějí postavit vlastní dřevostavbu, ale netroufnou si například na celou stavbu svépomocí. Nebo jsou to lidé, kteří si nemohou dovolit nechat postavit dům firmou, protože to je ten nejnákladnější způsob výstavby svého domu. 

Jak to tedy celé funguje?

Když nás někdo osloví s poptávku na výstavbu dřevostavby RD, tak mu tuto možnost nabídneme. Pokud to zájemce osloví, tak my vyhlásíme Workshop na našem youtubové kanálu DŘEVOSTAVBA SVÉPOMOCÍ, kde se mohou zájemci přihlásit. Celý tento proces trvá několik měsíců, než se dohodne vše potřebné, vyladí se vše potřebné jako rozsah celého Workshopu a hlavně se vyřídí všechna potřebná povolení. 

V závislosti na velikosti celého projektu se workshopu zúčastní cca 10 až 20 „Workshoperů“ a takový workshop trvá 7 – 14 dní.  

Workshop samotný se týká hlavně konstrukce „framingu“ dřevostavby, včetně záklopu, pokládky střechy, izolací, montáže oken a vchodových dveří a   vzduchotěsnosti – provedení parobrzdy/parozábrany. 

Veškeré práce jsou pod vedením odborníka

Z vlastní zkušeností vím, že člověk, který se chce sám od sebe něčemu novému naučit, je mnohem důkladnější, přesnější a poctivější v tom co dělá i když to třeba nikdy v životě před tím nedělal, než „zkušený“ pracovník s „praxí“, kterého zajímá pouze délka pracovní doby, přestávky na oběd a cigáro, výše mzdy a už už aby to bylo hotové, ale v jaké kvalitě mu je už celkem jedno. 

Toto je bohužel smutná realita českých „šup šup“ řemeslníků s požadovaným platem Anglického Krále i když mají obě ruce levé… netřeba dál rozebírat, všichni máme své zkušenosti ať už jako zákazník nebo jako zaměstnavatel. 

V tomto já právě ono kouzlo našeho Workshopu. Dřevostavbu staví defacto „učni“ pod dohledem „mistra“ – mě 🙂 – Martin Vokoun – STAVORAMAX s.r.o. CEO 

Na stavbě se nestane nic bez mého vědomí a schválení. Zakládám si na absolutní dokonalosti – to je můj základní standard. 

Zážitek Společného Tvůrčího Procesu

Jedním z nejvýraznějších prvků komunitního stavitelství je společný tvůrčí proces. Účastníci nejenom získají znalosti a dovednosti potřebné k výstavbě domova, ale také budou mít jedinečnou možnost spolupracovat a sdílet své nápady s ostatními. Tato kreativní spolupráce přináší do výstavby nový rozměr a umožňuje vytvoření domova, který je skutečně jedinečný.

Vztahy a Sdílení Zkušeností

Během komunitního stavitelství se vytvářejí trvalé vztahy mezi účastníky. Sdílení zkušeností, radosti ze společné práce a překonávání výzev posiluje propojenost účastníků. Tato komunita stavitelů se stává podporou pro každého jednotlivce, ať už je to během stavby nebo po jejím dokončení.

Investujte Do Budoucnosti: Ekologické Aspekty Dřevostaveb

V dnešní době je udržitelnost klíčovým prvkem každé stavby. Na Workshopu osobně probereme, jak mohou dřevostavby přispět k udržitelnější budoucnosti (nebojte ale, nebude to žádná „zelená“ agitace – to fakt ne 😀 ). Dřevo je úžasný obnovitelný zdroj, a proto může být klíčem k minimalizaci ekologické stopy vašeho domova – a také hlavně k minimalizaci nákladů na obyčejné žití. 

Registrace a Další Informace

Chcete-li zažít moderní způsob komunitního stavitelství a postavit si svůj vlastní domov pod odborným dohledem, registrujte se k účasti v našem Workshopu. Společně tvoříme nejen domovy, ale i nové příběhy a vztahy.

Přidejte se k nám a buďte součástí moderního pohledu na stavitelství, kde sdílení, spolupráce a radost ze stavby spojují jednotlivce do jedinečného společenství. Těšíme se na společné stavitelské dobrodružství! 

– Martin Vokoun – STAVORAMAX s.r.o. CEO 

P.S. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

You cannot copy content of this page